Kanvas Tablo

Merhaba, bilindiği gibi kanvas tablo yaşam alanlarımız için çok şık ve kullanışlı bir dekorasyon ürünüdür. Doğru ürün ve doğru renk tercihleri ile ofis veya yaşam alanımızın vazgeçilmez bir parçası oluverir. Mazisi çok eskilere dayanan önce kağıt üzerine yüzeysel çalışılan sonra pamuklu yüzeye sahip kumaş üzerine uygulanan geçmiş tarihin ressamlarının da ilham kaynağı olan, içlerindeki sanatı dışa vurmalarını sağlayan bir araç haline gelmiştir.
Teknolojinin gelişmesi, nesneler için evrimin yeniden boyutlanması ile de bu olgu yağlı boya dışında dijital sanat ile de birleşip daha çok kitleye daha fazla dijital model ile ulaşmış ve pazarda ciddi bir ilgiye kavuşmuştur.
Her ne kadar dijital modeller yağlı boya kadar ilgiye sahip olamasa da yağlı boya eserlerinden daha fazlasını vaat eden dijital medyalar sayesinde el emeği yağlı boyaların bir kaç adım ötesinde kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Kanvas tablo ahşap kasnak ve baskı bezinden oluşan iki ana malzemenin ahşap üzerine gergin bir şekilde zımbalanmasıyla ortaya çıkar. Kaliteli malzeme ve gergin bir zımbalama ile uzun vadede kullanılabilir dekorasyon ürünüdür. Doğru dijital baskı malzemesi ve doğru baskı ve medya seçildiğinde benzersiz bir süsleme parçası olabilir.

İyi alışverişler..